ЗДО №4, ”Дзвіночок”, Летичів
Летичівський район, Хмельницька область

Результати моніторингу якості дошкільної освіти

На сьогодні одним із основних напрямів державної освітянської політики в Україні визнано модернізацію системи дошкільної освіти з урахуванням принципів демократизації, гуманізації, індивідуалізації педагогічного процесу. В її основу покладено пріоритетність дошкільної ланки в єдиній національній системі неперервної освіти, а основним завданням визначено своєчасне становлення і повноцінний розвиток життєвої компетентної творчої особистості з раннього дитинства.

   З огляду на це, пріоритетним напрямом діяльності нашого закладу є спрямування освітнього процесу на реалізацію Базового компоненту. Він скеровує педагогів на цілісний підхід до формування дитячої особистості, природного і предметного довкілля через освоєння основних видів життєдіяльності, а також у напрямку забезпечення реальної  наступності та безперервності між дошкільною та початковою ланками, інтеграції родинного і суспільного виховання.

   Зміст освітньої роботи із здобувачами освіти Летичівського ясла - садка №4 «Дзвіночок» реалізується через Освітню програму для дітей від 2 до 7 років «Дитина», Програму розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля»  та Плану роботи закладу на навчальний рік.

Вивчення стану реалізації БКДО, стану організації освітнього процесу в ЗДО №4 "Дзвіночок". Результати моніторингу якості дошкільної освіти у 2019/2020 н.р.

 

Логін: *

Пароль: *