ЗДО №4, ”Дзвіночок”, Летичів
Хмельницька область, Хмельницький район

Наші гуртки

ГУРТКОВА РОБОТА – СКЛАДОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

      В  ЗДО №4 "Дзвіночок" створена система гурткової роботи, яка є важливою складовою освітнього процесу. Вона надає широкі можливості у розвитку творчих здібностей дітей з урахуванням їх вікових особливостей.

     Адже гурткова робота розглядається як ефективний шлях формування компетентної та творчо спрямованої особистості задля своєчасного виявлення інтересів, здібностей і нахилів дітей, розвитку креативності, як однієї із базових якостей.

      Робота гуртків відображається в річному плані роботи закладу та обговорюється на установчій педагогічній раді. Виходячи з умов матеріально-технічного забезпечення закладу, його кадрового потенціалу, гуртковою роботою охоплені діти молодшого, середнього та старшого дошкільного віку.

У нашому садочку працюють такі гуртки:

 

ГУРТОК  ЕКОЛОГІЧНО -  ПРИРОДНИЧОГО СПРЯМУВАННЯ

« ХОЧУ ВСЕ ЗНАТИ »

 

КЕРІВНИК : вихователь Чупринська Олена Іванівна

МЕТА РОБОТИ ГУРТКА:  усвідомлення дитиною нерозривної єдності світу природи і людини, розуміння причинно-наслідкових зв’язків у навколишньому світі, формування екологічної культури старших дошкільників, вчити дітей пізнавати навколишній світ, формувати відповідальне ставлення до рідної природи і готовність до активних дій з її охорони.

 

ГУРТОК ЗОБРАЖУВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

«ЧАРІВНИЙ  ПАПІР»

КЕРІВНИК : вихователь Жульова Олена Миколаївна

МЕТА РОБОТИ ГУРТКА:  вчити дітей різних прийомів роботи  з папером, сприяти різнобічному інтелектуальному та естетичному розвитку  дітей створюючи композиції з паперу, в тому числі і в техніці «орігамі», з форм, що одержали після згинання різними методами, розвиток творчої уяви, фантазії, викликати бажання створювати власні  творчі композиції.

ГУРТОК ХУДОЖНЬО – ЕСТЕТИЧНОГО СПРЯМУВАННЯ

«КВІЛІНГОВІ  ФАНТАЗІЇ»

КЕРІВНИК : вихователь Липко Людмила Володимирівна

МЕТА РОБОТИ ГУРТКА:  познайомити дітей з технікою квілінг; навчити володіти  техніками роботи з папером, інструментами, пристосуваннями, необхідними у роботі; навчити  виготовляти основні квілінгові форми; формувати стійкий інтерес до початків  мистецтва папероскручування; розвивати образне та просторове мислення, уяву, увагу; розвивати моторику рук виховувати естетичний смак; уміння підбирати кольори для контрасту; виховувати уважність, старанність, терпіння у роботі.

ТЕАТРАЛЬНИЙ ГУРТОК

«КАЗКОВА  МОЗАЇКА»

КЕРІВНИК : вихователь Воронішина Алла Володимирівна

МЕТА РОБОТИ ГУРТКА: виховувати зацікавлене та відповідальне ставлення дошкільників до підготовки, проведення та оцінки театралізованої діяльності. Вдосконалення уміння характеризувати особливості різноманітних персонажів, знаходити для них відповідну міміку, інтонацію, пантоміміку. Формувати виразне дикційне чисте мовлення,  викликати бажання  входити в образ, знаходитися в ньому до кінця театралізованого дійства. Стимулювати прагнення дитини  до самореалізації, самоствердження, саморозкриття себе з кращого боку.

 

ГУРТОК ЗОБРАЖУВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

«ТАЛАНОВИТІ  ПАЛЬЧИКИ»

КЕРІВНИК : вихователь Сребнюк Ольга Миколаївна

МЕТА РОБОТИ ГУРТКА:  сприяти вихованню творчої особистості шляхом ознайомлення дітей з різновидами нетрадиційного малювання: відбитки осіннім листям; штампами з картоплі; кляксографія; малювання пальчиком, долонею тощо. Розвиток творчої уяви, фантазії, уміння бачити незвичайне в плямах, випадкових відбитках, створювати цікаві образи, композиції. Стимулювати інтерес та бажання займатися зображувальною діяльністю.

ГУРТОК МУЗИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

«ВЕСЕЛІ  МУЗИКИ»

КЕРІВНИК:  музкерівник Пачковський Василь Васильович

МЕТА РОБОТИ ГУРТКА:  цілеспрямоване навчання дошкільників  грі на металофоні, ксилофоні, трикутнику, сопілці та інших дитячих музичних інструментах.  Формувати способи індивідуального та колективного музикування, навички виразного виконання музичного твору в дитячому оркестрі. Вчити дітей  виготовляти музичні інструменти власноруч, розрізняти музичні інструменти, розвивати музичний слух, почуття ритму, творчість.

ГУРТОК ВАЛЕОЛОГІЧНОГО СПРЯМУВАННЯ

«МАЛЯТА – ЗДОРОВ’ЯТА»

КЕРІВНИК : вихователь Ніцевич Наталія Йосипівна

 

МЕТА РОБОТИ ГУРТКА: формування мотиваційних установок на здоровий спосіб життя як основну умову збереження і зміцнення здоров’я;  формування бережного ставлення до власного здоров’я; прищеплення навичок особистої гігієни; ознайомлення дітей зі способами профілактики захворювань і запобігання травматизму; формування вмінь і навичок раціональної поведінки щодо збереження здоров’я і життя.

Логін: *

Пароль: *